Wij geloven in een wereld zonder beperkingen

Het team achter De Special Social Club is een diverse groep enthousiaste mensen met verschillende expertises en achtergronden. Eén ding hebben wij in ieder geval gemeen; wij geloven allemaal in een wereld zonder beperkingen en dat iedereen dezelfde rechten verdient. 

De Special Social Club is volop in ontwikkeling en altijd op zoek naar gedreven vrijwilligers en stagiairs die mee willen helpen. Meer info of aanmelden? Stuur een mailtje naar info@despecialsocialclub.nl.

Team

Koos van Rooij

Co-founder / Operationeel Manager
E-mail: koos@despecialsocialclub.nl

Jimmy Muller

Events Stagiair
E-mail: jimmy@despecialsocialclub.nl

Jil Robbers

Algemeen Manager
E-mail: jil@despecialsocialclub.nl

Julia Wijs

Creatief Manager
Email: info@despecialsocialclub.nl

Willem Knetemann

Financieel Manager
E-mail: willem@despecialsocialclub.nl

Floor Adriaanssen

Events Stagiaire
E-mail: floor@despecialsocialclub.nl

raad van bestuur

Karel Steur

Co-founder / Vertrouwenspersoon
E-mail: info@despecialsocialclub.nl

Bestuur Stefanie

Stefanie Poorte

Bestuurslid
E-mail: stefanie@despecialsocialclub.nl

Hugo van den Biggelaar

Hugo van den Biggelaar

Co-founder
E-mail: info@despecialsocialclub.nl

raad van toezicht

Jan Docter

Voormalig Bestuurslid Booking Holding

Annemieke Nol-Kievit

Strategisch Communicatie & CSR executive

Ronald Wijs

Jurist / Voormalig Partner Loyens & Loeff