Wij geloven in een wereld zonder beperkingen

Het team achter De Special Social Club is een diverse groep enthousiaste mensen met verschillende expertises en achtergronden. Eén ding hebben wij in ieder geval gemeen; wij geloven allemaal in een wereld zonder beperkingen en dat iedereen dezelfde rechten verdient. 

De Special Social Club is volop in ontwikkeling en altijd op zoek naar gedreven vrijwilligers en stagiairs die mee willen helpen. Meer info of aanmelden? Stuur een mailtje naar info@despecialsocialclub.nl.

Team

Annabelle Koeleman

Operationeel Manager
annabelle@despecialsocialclub.nl

Jil Robbers

Algemeen Manager
jil@despecialsocialclub.nl

Julia Wijs

Creatief Manager
info@despecialsocialclub.nl

Jimmy Muller

Events Vrijwilliger
Special Social Sport Club jimmy@despecialsocialclub.nl

Floor Adriaanssen

Events Vrijwilliger
floor@despecialsocialclub.nl

Martijn Draper

Finance Stagiair
martijn@despecialsocialclub.nl

Daniel Oorthuijs

Webdevelopment Stagiair
Special Social Connect daniel@despecialsocialclub.nl

raad van bestuur

Karel Steur

Co-founder / Vertrouwenspersoon
Huisarts

Bestuur Stefanie

Stefanie Poorte

Bestuurslid
Operationeel Manager Social Capital

Hugo van den Biggelaar

Hugo van den Biggelaar

Co-founder
Member Growth Manager Nike

Koos van Rooij

Co-founder
Project Manager Five25

raad van toezicht

Jan Docter

Voormalig Bestuurslid Booking Holding

Annemieke Nol-Kievit

Strategisch Communicatie & CSR executive

Ronald Wijs

Jurist / Voormalig Partner Loyens & Loeff

RAAD VAN ADVIES

Pauline de Hek

Marketing & Communication zelfstandige

Lucas Vennemann

Bestuur Philadelphia Zorg

Karin Stiksma

Eigenaar Joint Projects - sociale inclusie

Simon Zambeek

Partnerships War Child

Brendan Bank

Voormalig CTO Booking

VRIJWILLIGERS

Igor Runderkamp

Politiek Adviseur

Danique Rietveld

Operations & Project Management

Emma van der Meulen

Uitbreidingsmodule Activiteiten

VRIJWILLIGERS - SPECIAL SOCIAL CONNECT

Tim Jansen

Connect Development Team

Marwan Guedamsi

Connect Activation Team

Francesca McCallum-Suarez

Connect Research Team