Wij geloven in een wereld zonder beperkingen

Het team achter De Special Social Club is een diverse groep enthousiaste mensen met verschillende expertises en achtergronden. Een ding hebben wij in ieder geval gemeen; wij geloven allemaal in een wereld zonder beperkingen en dat iedereen dezelfde rechten verdient. 

De Special Social Club is volop in ontwikkeling en altijd op zoek naar gedreven vrijwilligers en stagiairs die mee willen helpen. Meer info of aanmelden? Stuur een mailtje naar info@despecialsocialclub.nl.

Team

Koos van Rooij

Co-founder
E-mail: koos@despecialsocialclub.nl

Hugo van den Biggelaar

Co-founder
E-mail: info@despecialsocialclub.nl

Karel Steur

Co-founder / Vertrouwenspersoon
E-mail: info@despecialsocialclub.nl

Caroline Wijs

Operational Manager
E-mail: caroline@despecialsocialclub.nl

Melita Frankovic

Marketing / Communicatie
E-mail: melita@despecialsocialclub.nl

Meyree Overmars

Events Stagiaire
E-mail: meyree@despecialsocialclub.nl

Yente van der Ende

Events Stagiaire
E-mail: yente@despecialsocialclub.nl

Hidde Freije

Marketing Stagiair
E-mail: hidde@despecialsocialclub.nl

Dominique Lequin

Marketing Stagiaire
E-mail: dominique@despecialsocialclub.nl

raad van toezicht

Jan Docter

Voormalig Bestuurslid Booking Holding

Ronald Wijs

Jurist / Voormalig Partner Loyens & Loeff