Vrienden van De SSC Online Bijeenkomst

De Special Social Club is erg dankbaar voor de steun van onze vrienden van de stichting.  Wij vertellen je graag meer over onze stichting en ons werk. Wat zijn de toekomst plannen? En wil je de sfeer proeven van onze (online) evenementen? Wij nodigen je van harte uit voor onze Vrienden van De SSC online bijeenkomst!

Op donderdag 6 mei, om 18:00 organiseert het bestuur van De Special Social Club de Vrienden van de SSC online bijeenkomst. Hier blikken we terug op het bewogen jaar van 2020 en vertellen we je over onze toekomstplannen. Tevens laten wij je kennis maken met de doelgroep middels leuke filmpjes.

De online donateurs bijeenkomst is via Zoom en het zal een uur duren. Meld je aan via het aanmeldformulier en ontvang een inlog link om deel te nemen.